ТОБІ ВЖЕ ВИПОВНИЛОСЯ 18 РОКІВ?

KOKTEBEL ЗАКЛИКАЄ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ. Переходячи на цей сайт, Ви підтверджуєте, що Ви вже досягли 18-річного віку.

Фестиваль Коктебель
Україна
1.08
Фестиваль Коктебель
Україна

В кінці вересня Одеса вже традиційно перетворюється на місце вишуканого джазу, яскравих емоцій і витонченого смаку. В цьому році за підтримки бренду KOKTEBEL з 20 по 22 вересня відбудеться 19-й Міжнародний фестиваль Odessa JazzFest, на якому будуть представлені легенди світового джазу і знакові українські гурти.

Що таке Odessa JazzFest?

 

Фестиваль в Одесі – це завжди поєднання традицій світової джазової культури і одночасно сміливих імпровізацій. Вперше фестиваль джазу в Одесі відбувся в 2001 році і тоді музичне подія отримала назву «Джаз-карнавал в Одесі». Головною метою фестивалю організатори називають стимулювання відродження одеської джазової школи і повернення українського джазу в загальносвітовий контекст.

Чому KOKTEBEL?

 

Бренд KOKTEBEL вже багато років міцно асоціюється з джазом і розвитком естетичного смаку, поєднуючи сучасні стандарти якості та традиції виробництва з 1879 року. Саме тому український виробник став партнером дійсно легендарного Odessa JazzFest, а благородний смак і витончений аромат традиційних коньяків ідеально доповнять неповторність джазової музики. Якість коньяків KOKTEBEL постійно відзначається високими нагородами на міжнародних дегустаційних конкурсах, і в цьому зможуть переконатися гості фестивалю, для яких буде проведена спеціальна дегустацію благородних напоїв.

1.08